Hlavná stránka
O firme Produkty
Služby
Akcie
Predajne
Kontakt

O firme

Firma Slovakia Tap vznikla v roku 1997.Od toho roku aktívne pôsobí na slovenskom trhu kobercov a podlahových krytín. Firma sa zaoberá priamym dovozom kobercov, pvc krytín a maloobchodnou činnosťou v tejto oblasti.

Maloobchodnú činnosť rozvíja v 4 vlastných predajniach. Úzko spolupracuje s firmou Loop, ktorá je jej priamym odberateľom. Okrajovo sa firma venuje aj veľkoobchodnej činnosti v tomto sortimente. Firma zabezpečuje dovoz tovaru priamo zákazníkovi vlastnou dopravou. Venuje sa o aj ostatným službám súvisiacim s podlahovými krytinami, ako je poradenstvo,  zameranie, obšívanie, pokládka, lepenie.

Firma Slovakia Tap prešla mnohými fázami vývoja, bola ekonomicky nútená niektoré prevádzky zrušiť , iné presťahovať, zároveň však budovala aj nové prevádzky. Firma sa stále snaží byt konkurencieschopná voči ostatným dovozcom na slovenskom trhu.

 

 

O firmeO firmeO firme

 

 

   koberce

koberce

koberce

Obsah stránky je duševným vlastníctvom a je chránený autorským právom a inými príslušnými právnymi predpismi. Copyright © 2010 Kaliant, s.r.o. Všetky práva vyhradené.